Tematik Girişimcilik Kampı Organizasyon ve Planlaması

Tematik Girişimcilik Kampı Organizasyon ve Planlaması


14 Kasım 2014 Cuma


GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞININ "TEMATİK GİRİŞİMCİLİK KAMPI" PROGRAMI KAPSAMINDA BORSAN GRUBUNA AİT KABLO FABRİKASINI ZİYARET ETTİK

Eş zamanlı olarak Manisa ve Samsun'da aynı anda gerçekleştirilen ve Türkiye'nin farklı şehirlerinden bir araya gelen üniversite öğrencileriyle "Tematik Girişimcilik Kampı" Gençlik ve Spor Bakanlığının finansal desteği, Fark Eğitim ve Danışmanlık Ekibinin teknik desteği ile Samsun Garnd Atakum Hotel'de gerçekleştirildi. Üç gün süren porgramda Prof. Dr. Bekir ŞİŞMAN, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki MURZİOĞLU, BORSAN GRUP Başkanı Adnan ÖLMEZ ve Genç İşadamları Derneği Başkanı Levent ÖZDEN kampa katılan üniversite öğrencilerine deneyim ve bilgilerini aktardı. Ayrıca kamp çerçevesinde İlkadım Gençlik Merkezinde atölye çalışmalarına katılan gençler ebru ve oymacılık sanatları hakkında özet bilgiler aldı.

10 Kasımda başlayan program 13 Kasım günü Borsan Gruba ait kablo fabrikası, Bandırma Vapuru, Samsun Şehir Müzesi, Amazon Köyü, Amisos Tepesi ve Kral Mezarları gezisiyle sonlanmıştır. Kurucumuz Cesur CEYLAN'da gençlerimizle birlikte programa eşlik etmiş ve deneyimlerini aktarmaya çalışmıştır. 

13/11/2014

www.mavitac.com

www.mavitac.org